We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

      Essential oils, 100 ML

      (4) Review
      €46.90
      Tax included
      Quantity

      Last time this product was added to a cart: 04/04/2020

      108
      12 Items

      Specific References

      Suoma M
      05/24/2020

      Apua siitepölyaikana

      Siitepölyallergia ilmenee minulla käheänä ja kuivana kurkkuna, niiskuttaa ja nenä limakavot kuivuvat . Keksin kokeilla 108 öljyä laittamalla sitä kaulaan ja leuan alle. Pari minuuttia niin kurkun karheus katoaa ja hengitys kulkee paremmin. Todella loistotuote niiin moneen asiaan . t. Tellervo Espoosta

        Tarja R
        04/19/2020

        Kaularangan kipuihin huippu

        Olen käyttänyt tätä tuotetta Cervikaalisen dystonian (G24.3) aiheuttamiin kipuihin niskassa ja hartialihaksissa. Auttaa erinomaisesti ja poistaa tensiopäänsärkyä, joka pahimmillaan on vienyt minut neurologian poliklinikan päivystykseen. Nyt ei tarvi kärvistellä päänsäryssä ja lihasjumeissa. Parantanut näin ollen huomattavasti elämänlaatua. Loistava tuote!

        • 2 out of 2 people found this review useful.
        Paula
        03/25/2020

        Lihaskipuun ja jumiin paras apu

        Olen käyttänyt tätä lähes päivittäin lihaskipuihin ja se auttaa aina! Myös mies halusi, että laitan tätä hänen salitreenistä kipeisiin käsivarsiin ja sanoi seuraavana päivänä: " musta tuntuu, että se auttaa, voitko laittaa vielä? "

        • 1 out of 1 people found this review useful.
        s
        03/18/2020

        Loistotuote käsien desinfiointiin näin Korona viruksen aikaan

        Tämä tuote toimii hyvin myös käsien desinfiointiin. Lisäksi käytän sitä esim jos kurkku tuntuu karhealta tai olo on muuten flunssainen. Tiedän myös että tuttavani hoitaa tällä kipeytynyttä olkapäätä ja on saanut siihen avun hieromalla tuotetta iltaisin olkapäähän sekä rintaan .

        • 1 out of 1 people found this review useful.
        Write your review

        Essential oils, 100 ML

        Write your review

        Customers who bought this product also bought: